breadcrumbs_revolution_theme
" />

Умови повернення та обміну

Відповідно до статті Закону «Про захист прав споживачів» покупець має право у 14-денний термін після покупки повернути або обміняти товар, який не підійшов йому за відповідних причин.

Зверніть увагу! Обміну/поверненню у цьому разі підлягає лише новий товар, який не був у вживанні і немає слідів використання: сколів, подряпин, потертостей, куріння. Акцизний тютюн, електронні сигарети обміну/поверненню не підлягають.

У нас є можливість сплатити накладеним платежем на пошті, що дозволить перевірити будь-який товар і не турбуватись на рахунок якості продукту. Товар оглянутий на пошті не підлягає поверненню із зовнішніми дефектами, оскільки на пошті ви перевірили та отримали якісний товар. Часто виною ушкоджень продукції є логістична компанія і вона несе відповідальність за завдані збитки, тому рекомендуємо уважно перевіряти товар доставлений поштою. З нашого боку, ми робимо все можливе, щоб товар доїхав до Вас неушкодженим.

Якщо Ви хочете повернути/обміняти товар, в термін до 14 днів Ви можете написати нам на e-mail tvoydymcom@gmail.com або Viber/Telegram +380686030380 вказавши причину повернення/обміну та надіславши скрін замовлення чи фото чека.

Якщо товар підлягає поверненню/обміну, Ви можете надіслати його Новою Поштою за свій рахунок. Після отримання та огляду товару ми повернемо Вам гроші на картку або повернемо посилку назад.