" />

Вугілля для кальяну.

Якісне вугілля важлива складова правильного приготування кальяну. Вугілля використовується для розігріву тютюну для кальяну, який випаровує ароматний дим, нагріваючись. Для куріння кальяну потрібно укласти в чашу заправку, накрити її регулятором жару (калаудом) або фольгою і укласти зверху розпечене вугілля. Далі потрібно добре прогріти чашу протягом декількох хвилин (5-7), розкурити кальян та насолоджуватися процесом куріння.

Вугілля для кальяну виготовляється з дерева, шкаралупи волоського горіха, кокосу, виноградної лози та інше. Сировину перемелюють, додають сполучні речовини та пресують у звичну форму.


Види вугілля для кальяну.

Зазвичай назва вугілля для кальяну визначає його сировину, найбільш популярні:

Кокосове вугілля виготовлене шляхом переробки кокосової шкаралупи. Таке вугілля користується величезним попитом, довго горять і не позначаються на смакових якостях диму.

Горіхове вугілля - абсолютно натуральний вид вугілля, не має сторонніх запахів, добре тримає жар і має гарні смакові якості.

Оливкове вугілля – подрібнені оливкові кісточки та шматочки деревини.

Виноградне вугілля виготовляється з виноградної лози, максимально розкривають смак та аромат тютюну.

Вугілля, що саморозпалюється, досить популярне, оскільки завдяки доданій селітрі і сухому спирту вугілля розпалюється буквально за 10 секунд. Але ми рекомендуємо віддавати переваги більш натуральним та органічним видам вугілля.

В інтернет магазині Твій Дим широкий вибір якісного вугілля за доступними цінами. Вугілля для кальяну доставимо до Миколаєва, Нікополь, Черкаси, Кременчук, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Житомир, Одеса, Ужгород, Рівне, Київ, Львів, Маріуполь, Херсон, Хмельницький, Полтава, Вінниця, Харків, Чернігів Запоріжжя , Кропивницький, Мелітополь, Дніпро, Кривий Ріг, Тернопіль, Луцьк та інші обласні центри по Україні
Показано з 1 по 12 із 16 (всього сторінок: 2)