" />

Найкращі та якісні заправки для кальянів.

Найпопулярнішою заправкою для кальяну є тютюнова суміш, що складається з різних сортів тютюнового листя та ароматизаторів, патоки та гліцерину.

Найпопулярніший сорт тютюнового листа - Вірджинія, що часто використовуються такі, як Берлі та Орієнтал.

Ароматизатори надають тютюнової суміші різноманітних смакових характеристик, перебиваючи гіркоту тютюну.

Патока пов'язує та рівномірно розподіляє жар від вугілля по всьому об'єму забитого в чашу тютюну.

Гліцерин робить дим більш густим та об'ємним.

Фортеця тютюну залежить від співвідношення пропорції сортів тютюнового листя, для міцнішого тютюну переважно використовується Вірджинія, для легших - Берлі.

Останнім часом все більшу популярність набирають безтютюнові кальянні суміші - заправки для кальяну, в яких відсутні тютюн. Головною сировиною виступають такі інгредієнти, наприклад: чайний лист (чайна кальянна суміш Banshee), сублімовані фрукти (яблуко в Aloha, Swipe), пелюстки квітів (троянда в Brusko) та інші. Такі суміші мають різну міцність, залежно від кількості доданого рідкого нікотину або його відсутності.


Як вибрати найкращий тютюн (заправку) для кальяну?

Найчастіше при виборі виробника звертають увагу на популярність бренду та відгуки. В інтернет магазині Твій Дим ви знайдете багато якісних та перевірених брендів кальянних заправок, тютюну та безтютюнових сумішей за доступними цінами з доставкою по всій Україні.

Важливо також звернути увагу на бажання компанії або вашу власну перевагу за міцністю та ароматом заправки, на сайті Твій Дим є можливість відфільтрувати тютюнову та безтютюнову продукцію від легкої до важкої міцності та за різними смаковими групами, тому Ви однозначно легко підберете ідеальний тютюн/заправку для кальяну.


Важливо, при виборі тютюну для кальяну звертати увагу на наявність Акцизної марки, так ви вбережете себе від підробок та неякісних товарів, які можуть зашкодити вашому здоров'ю. В інтернет магазині Твій Дим ми пропонуємо великий асортимент якісних акцизних тютюнів. Тютюн для кальяну доставимо в міста: Хмельницький, Херсон, Маріуполь, Суми, Чернівці, Нікополь, Одеса, Рівне, Ужгород, Івано-Франківськ, Київ, Миколаїв, Кременчук, Черкаси, Львів, Житомир, Тернопіль Кривий Ріг, Вінниця, Луцьк, Полтава, Чернігів Харків, Кропивницький, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь та інші міста і області по всій Україні
Показано з 1 по 12 із 143 (всього сторінок: 12)