" />
Одноразові цигарки

Одноразові сигарети

Одноразові POD-системи - чудовий варіант для комфортного ширяння. В електронних сигаретах вбудована модернізована система POD, на відміну від перших моделей вейпів, де були атомайзери. POD система відповідає за утримання рідини та якість випаровування.

Головна перевага одноразових електронних сигарет - відсутність різних кнопок, змінних частин, акумуляторів, складних меню для навігації. Все що потрібно - дістати апарат з упаковки і приступити до ширяння. Одноразову електронну сигарету не потрібно заряджати, змінювати випарники, постійно заправляти вейп – коли рідина закінчиться, а акумулятор відпрацює своє, можете викинути стару сигарету та приступити до нової.

Одноразовий вейп не замінить жодну пачку звичайних сигарет, при цьому не завдасть стільки шкоди вашому організму, він не містить небезпечних для здоров'я високотоксичних нікотинових смол. Після ширяння даного девайсу відсутній неприємний запах, що дозволяє користуватися електронною сигаретою частіше. Не мало важливо, що одноразові сигарети мають приємний і стильний дизайн і велику різноманітність смаків.


Як обрати?

При виборі звертайте увагу на:

- якість, популярність бренду;

- наявність смаку та аромату, який вам приємний;

- кількість затяжок;

- відсоток нікотину.

Одноразові цигарки ми доставляємо в міста Рівне, Дніпро, Полтава, Чернігів, Одеса, Вінниця, Львів, Запоріжжя, Київ, Харків, Нікополь, Суми, Івано-Франківськ, Хмельницький, Кривий Ріг, Тернопіль, Кропивницький, Луцьк, Мелітополь, Ужгород, Кременчук, Чернівці, Черкаси, Миколаїв, Житомир, Херсон, Маріуполь, Вінниця та інші населені пункти України.
Показано з 1 по 12 із 42 (всього сторінок: 4)