" />

Комплектуючі для кальяну – атрибути, без яких неможливий процес куріння.

  • Самі кальяни, як пристрої призначені для тютюнового або безтютюнового куріння. Різні комплектуючі мають свою функціональність та по-різному впливають на легкість тяги, густоту диму та якість куріння, тому важливо розібратися в них.
  • Кальянна шахта – основна функціональна частина кальяну, що знаходиться нагорі приладу. Шахта, найчастіше, це металева пряма трубка, що з'єднує чилім та посудину. Шахта - важлива деталь для кальяну, головна функціональність якої - очищення та охолодження диму.
  • Колба - посудина для рідини, що знаходиться внизу кальяну. Найчастіше використовують воду, вона охолоджує та очищає дим. Виготовляються колби переважно зі скла, рідше з металу, пластику або кришталю. Багато експериментаторів додають у колбу лід, шматочки фруктів, барвники чи різні добавки.
  • Шланг – вузька гнучка трубка, в основному виготовлена ​​із силікону. Рекомендуємо якісні шланги, вони добре миються, не перегинаються і довго служать.
  • Чашки (чилім) посудина для тютюнової суміші, що знаходиться нагорі. Чаші для кальяну бувають із глини, силікону або скла. Найпопулярніші – якісні керамічні чашки, вони добре тримають жар, не вбирають зайвий аромат та прості у догляді.
  • Блюдце для кальяну - тарілка, яка знаходиться під чашею та вугіллям та захищає від їх падіння. Також, на блюдце зручно струшувати використане вугілля або класти щипці. Найчастіше виготовлені з металу, можуть бути кольоровими або обладнані дизайном.
  • Мундштуки – важливий атрибут для гігієнічного використання кальяну. Одноразові мундштуки виготовляються із харчового пластику, персональні можуть бути із різних матеріалів.
  • Ущільнювачі для кальяну роблять з'єднання більш герметичними та повітря не потрапляє всередину. Дим виходить густим без домішок.
  • Регулятори жару, калауди або фольга – використовуються для вугілля та контролю прогріву чаші.

На сайті Твій Дим ви можете замовити якісні комплектуючі з доставкою до всіх міст України. Силіконові або гумові комплектуючі потрібно регулярно замінювати, оскільки згодом вони вбирають аромати. Також рекомендуємо придивитися до різних типів комплектуючих тих, хто хоче покращити функціональність свого кальяну.

Все необхідне для вашого кальяну, комплектуючі, аксесуари, тютюни, вугілля та інше ви можете купити в інтернет-магазині Твій Дим.

Комплектуючі для кальяну доставимо в Полтава, Житомир, Нікополь, Кременчук, Ужгород, Київ, Чернівці, Черкаси, Суми, Хмельницький, Івано-Франківськ, Херсон, Рівне, Миколаїв, Вінниця, Львів, Мелітополь, Харків, Маріуполь, Кропивницький, Одеса, Дніпро, Чернігів Запоріжжя, Кривий Ріг, Луцьк, Тернопіль та інші міста по Україні
Показано з 1 по 12 із 149 (всього сторінок: 13)