" />

В інтернет магазині Твій Дим представлений великий вибір якісних колб класичних та оригінальних форм та будь-яких кольорів за доступну ціну з доставкою по всій Україні. Колба - важливий атрибут у дизайні кальяну, підібравши колбу з красивим малюнком, дизайном або формою, можна зробити оригінальний кальян, який буде ідеально виглядати у вашому інтер'єрі.

Найпопулярніший матеріал для виготовлення колб – скло. При дбайливому користуванні скляні колби служать досить довго. Перед покупкою важливо уважно розглянути колбу, вона має бути без дефектів, сколів чи тріщин. Зверніть увагу на дно та стінки, у якісних колб вони товсті, основа стійка. Саме скло може бути різних відтінків та форм, з дизайном чи без. В інтернет магазині Твій Дим ви можете замовити колбу, що сподобалася, з доставкою по всій Україні.

Як вибрати колбу?

При виборі колби важливо звернути увагу на матеріал та технологію виробництва, форму посудини та розміри. Також враховуйте тип з'єднання кальяну, колби також бувають на ущільнювачі, різьблення або клік.

Зверніть увагу на висоту колби, від дна до занурювальної трубки шахти кальяну має бути мінімум 1.5 см. Якщо у вас є вибір колби, наші консультанти з радістю допоможуть вам.

Колби для кальяну доставимо в Суми, Чернівці, Ужгород, Рівне, Кременчук, Миколаїв, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Нікополь, Черкаси, Житомир, Херсон, Хмельницький, Одеса, Маріуполь, Вінниця, Полтава, Чернігів Харків, Дніпро , Кропивницький, Запоріжжя, Мелітополь, Луцьк, Кривий Ріг, Тернопіль і в інші міста України.
Показано з 1 по 12 із 84 (всього сторінок: 7)