" />

Аксесуари для кальяну

Куріння кальяну - ціле мистецтво, яке дарує яскраві емоції та враження. Існує багато аксесуарів, які впливають на густоту диму, якість куріння або є невід'ємними у догляді, розпалі та зберіганні кальяну.


Як вибрати аксесуари для кальяну та які вони бувають?

Наприклад мундштук повинен бути відповідного розміру, на сайті кальянного магазину Твій Дим ви можете замовити мундштуки з охолоджувальною капсулою, дерев'яні, пластикові та з нержавіючої сталі. Важливо мати у своєму арсеналі плитку для розпалювання вугілля, щоб цей процес не створював клопоту. Важливість щипців очевидна, вони повинні бути легкі, міцні та ідеально лежати в руці, оскільки вони відповідають за перенесення розпеченого вугілля. Щоб убезпечити себе від падіння вугілля, рекомендуємо використовувати спеціальні кошики під час перенесення та захисні сіточки, які ставляться на блюдце під час куріння. Ущільнювачі мають бути з якісного силікону, максимально герметизувати місця з'єднань. Також важливо стежити за гігієною кальяну, регулярно промиваючи шахту та колбу йоржиками, щоб не було жодних опадів, нальотів та сторонніх запахів під час куріння. Для тих, хто хоче мати апарат завжди під рукою, рекомендуємо доглянути сумку для кальяну, в якій зручно переносити, зберігати та брати із собою скрізь кальян та аксесуари до нього.

Купуючи аксесуари ви звільняєте себе від зайвого клопоту і отримуватимете задоволення не тільки від куріння, але під час складання, розпалювання та чищення кальяну.

Якщо у вас виникають труднощі від вибору аксесуарів, ми з радістю допоможемо та проконсультуємо Вас, наші менеджери чекають на Ваш дзвінок. В інтернет магазині Твій Дим ви знайдете багато аксесуарів та комплектуючих для кальяну за низькими цінами.

Аксесуари для кальяну доставка в Ужгород, Полтава, Тернопіль Миколаїв, Кривий Ріг, Рівне, Луцьк, Кременчук, Чернігів Київ, Вінниця, Чернівці, Харків, Львів, Суми, Запоріжжя, Дніпро, Мелітополь, Нікополь, Івано-Франківськ, Черкаси , Житомир, Херсон, Хмельницький, Кропивницький, Одеса, Маріуполь, і інші міста в Україні
Показано з 1 по 12 із 84 (всього сторінок: 7)